Używamy ciasteczek,by
zapewnić Ci wygodne korzystanie ze strony.
ok

blog

zobacz, co mamy do powiedzenia

najnowszy
wpis

Analiza konkurencji

Pozycjonowanie – analiza konkurencji

Przystępując do procesu pozycjonowania musisz przeanalizować działania innych firm na rynku docelowym. Musisz zacząć myśleć w szerszej perspektywie, ponieważ konkurencją dla Ciebie będą nie tylko firmy już na rynku istniejące, ale również te, które dopiero się na nim pojawią. Poprawnie wykonana analiza konkurencji to podstawa dobrego pozycjonowania. Odpowiednio przygotowana strategia działania umożliwi Tobie rozwój i uniknięcie błędów, które mogłyby Cię w przyszłości drogo kosztować.

czytaj dalej

poprzednie wpisy:

Pozycjonowanie

Nie bagatelizuj pozycjonowania!

Zastanawiając się nad założeniem własnej firmy lub wypuszczeniem nowego produktu, oczekujesz sukcesu swojego przedsięwzięcia. Każdy taki projekt musi zostać dogłębnie przemyślany i zaplanowany, a kluczem do sukcesu jest odpowiednie pozycjonowanie. Analiza rynku oraz konkurencji w branży, w której zamierzamy wystartować z naszą marką jest jednym z najważniejszych czynników, które należy dogłębnie sprawdzić przed wypuszczeniem produktu do odbiorców.

czytaj dalej
Dobry projekt

Dobre projektowanie, czyli dekalog Dietera Ramsa

Czym jest „dobre projektowanie”? Teorii jest wiele, a różnią się diametralnie w zależności od tego, czy spytasz marketingowca czy specjalistę od ergonomii. Bynajmniej nie jest to nowa wątpliwość, gdyż od kiedy istnieje jakakolwiek działalność projektowa człowieka, towarzyszy jej nieodłączna wątpliwość „czy to co robię jest dobre?”

czytaj dalej