Używamy ciasteczek,by
zapewnić Ci wygodne korzystanie ze strony.
ok

Spoko Restauracja

Różne restauracje, wiele menu - Spoko Restauracja

SPOKO to restauracja położona na styku Sopotu i Gdańska, tuż obok plaży nad Zatoką Gdańską. Lokal ten oferuje nowoczesną kuchnię europejską z akcentami bałtyckimi serwowaną wśród przyjemnej, niezobowiązującej atmosfery. 

Agencja Opanuj Chaos była zaangażowana w ten projekt już od jego koncepcji. Byliśmy odpowiedzialni za projekt nazwy, elementów komunikacji wizualnej, menu, oraz niestandardowych materiałów reklamowych, jak choćby kolorowanki dostępne dla gości odwiedzających lokal ze swoimi dziećmi.

Przy pracach nazwą restauracji kierowaliśmy się oczekiwaniami zleceniodawcy, pragnącego przyciągnąć w swoje progi gości poszukujących nieprzekombinowanej kuchni, która smakować będzie całej rodzinie wypoczywającej wspólnie nad polskim morzem. Marka „Spoko” mówi sama za siebie – będzie przyjemnie, bez nadęcia, no i pysznie! 

Logotyp złożony kursywą maksymalizuje poczucie naturalności i przyjazności. Dodatkowy element graficzny stanowi uśmiech reprezentowany tak, jak od lat zapisuje się go w wiadomościach wymienianych poprzez komunikatory internetowe, dwukropkiem i nawiasem „:)”. Całość mocno sugeruje domową atmosferę. W Spoko nie tylko obsługa wita gości uśmiechem – robi to już szyld zawieszony nad restauracją!

Podoba Ci się to, co robimy?
Skontaktuj się z nami, skorzystaj już dziś!