Używamy ciasteczek,by
zapewnić Ci wygodne korzystanie ze strony.
ok

Ulubione

Tablice promocyjne dla lodziarni Ulubione

Ulubione to deserowe dopełnienie oferty restauracji oraz bistro Spoko. Po posiłku w którymś z lokali naszego partnera, goście często decydują się na lekki, orzeźwiający deser. A czy istnieje słodycz lepiej pasujący do morskiego klimatu, niż lody?

Na potrzeby Ulubionych nasza agencja stworzyła zupełnie nowy logotyp, projekt dekoracji lokalu, a także graficzną oprawę profili społecznościowych. Przygotowaliśmy także karty stałego klienta, pozwalające zbierać naklejki wymienialne na gratisowe lody.

Logotypy Ulubionych oraz Spoko spletliśmy ze sobą symboliczną reprezentacją uśmiechu. Co prawda w obu projektach wygląda on nieco inaczej, wciąż jednak zaznaczony jest delikatnie, niejako „od niechcenia”. W logotypie Ulubionych nie sposób było nie wykorzystać litery „l” jako nosa, także krzywą symbolizującą usta umieściliśmy pod nią. Całość wywołuje  u przechodniów mijających lokal uśmiech na twarzach, zachęca do wstąpienia na moment.

Całość zlecenia była dla agencji przyjemnością z uwagi na przejrzystą ofertę; projekt kart stałego klienta oparliśmy oczywiście o produkt, którym są gałki pysznych lodów. Gość zbiera zatem naklejki w kształcie gałek, które następnie może wymienić na więcej słodyczy.

Wystrój niewielkiego lokalu dopełniliśmy dekoracyjnymi panelami, które przykuwają wzrok, a także odróżniają Ulubione od reszty oferty Spoko.

Podoba Ci się to, co robimy?
Skontaktuj się z nami, skorzystaj już dziś!