Używamy ciasteczek,by
zapewnić Ci wygodne korzystanie ze strony.
ok

Spoko Bistro

Spoko Bistro

Naturalnym rozwinięciem działalności naszego partnera Spoko było otwarcie lokalu uzupełniającego ofertę restauracji – Spoko Bistro. Oferuje ona znakomitą pizzę przygotowywaną przez doświadczonych pizzaiolo, i to tuż przy plaży! Goście mogą cieszyć się zatem prawdziwie włoską pizzą nad polski morzem, zarówno na miejscu jak i na wynos.

Opanuj Chaos opracowało dla Spoko Bistro nie tylko logotyp, będący wariantem logotypu restauracji Spoko, lecz także całość komunikacji wizualnej – poczynając od wystroju lokalu, poprzez grafiki wykorzystywane w mediach społecznościowych i ulotki, na menu kończąc.

Aby odróżnić logotyp nowego lokalu od logotypu restauracji, agencja opracowała zupełnie nowy sygnet. Tym razem zdecydowaliśmy się skupić na charakterystyce lokali „bistro”, których to klienci bardzo często decydują się na zamawianie dań na wynos. Połączyliśmy to z lokalizacją baru, dzięki czemu dość szybko pojawił się koncept na tę grafikę – leżak i parasol plażowy. Zachęca to gości do cieszenia się smakiem dań podczas wypoczynku „na piasku”.

Wystrój niewielkiego lokalu zdecydowaliśmy się oprzeć o wykorzystanie praktycznych drewnianych ław, przy których zmieści się cała rodzina. Tworzą one niezobowiązującą atmosferę, kojarzą się z plażowaniem, a ponadto są łatwe do utrzymania w czystości nawet wśród wszędobylskiego piasku. Wnętrze dopełniają szyby oklejone spójnie z komunikacją wizualną lokalu.

Podoba Ci się to, co robimy?
Skontaktuj się z nami, skorzystaj już dziś!